Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  PoisenEffect's Rating My Rating
1
Catch Me If You Can 2002,  PG-13)
Catch Me If You Can
Awesume
2
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
3
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
4
Die Hard 1988,  R)
5
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990,  R)
6
Live Free or Die Hard 2007,  PG-13)
7
Shrek 2001,  PG)
8
Shrek 2 2004,  PG)
9
Shrek the Third 2007,  PG)
10
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
11
Blood Diamond 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments