My Favorite Movies
| plungeybabie's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harsh Times 2006, R) |
|
| 2 |
Taxi Driver 1976, R) |
|
| 3 |
American History X 1998, R) |
|
| 4 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 5 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 6 |
American Psycho 2000, R) |
|
| 7 |
The Prestige 2006, PG-13) |
|
| 8 |
The Bourne Ultimatum 2007, PG-13) |
|
| 9 |
All The Little Animals 1998, R) |
|
| 10 |
Stander 2003, R) |










