My Favorite Movies
| plgiv's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Yamakasi - Les samouraïs des temps modernes 2001, Unrated) |
|
| 3 |
The Last Samurai 2003, R) |
|
| 4 |
Wasabi 2001, R) |
|
| 5 |
Gu huo zi: Zhi ren zai jiang hu (Young and Dangerous) 1996, Unrated) |
|
| 6 |
Goo waak jai 2: Ji maang lung gwoh gong (Young and Dangerous 2) 1996, Unrated) |
|
| 7 |
Gu huo zi 3: Zhi zhi shou zhe tian (Young and Dangerous 3) 1997, Unrated) |
|
| 8 |
Sheng zhe wei wang (Young and Dangerous Part 6) (Born to Be King) 2000, Unrated) |
|
| 9 |
98 goo waak chai ji lung chang foo dau (Young and Dangerous V) 1998, Unrated) |
|
| 10 |
San goo waak chai ji siu nin gik dau pin (Young & Dangerous: The Prequel) 1998, Unrated) |










