My Favorite Movies


  playpen2973's Rating My Rating
1
The Terminator 1984,  R)
2
X-Men 2000,  PG-13)
3
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
4
Eddie and the Cruisers II: Eddie Lives! 1989,  PG-13)
5
The Lost Boys 1987,  R)
6
Pure Country 2002,  PG)
7
A Cinderella Story 2004,  PG)
8
Back to the Future 1985,  PG)
9
The Karate Kid 1984,  PG)
10
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
11
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
12
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
13
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
14
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002,  PG)
15
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
16
White Chicks 2004,  PG-13)
17
Underworld 2003,  R)
18
Underworld: Evolution 2006,  R)
19
Halloween II 1981,  R)
20
Halloween H2O 1998,  R)
21
Halloween 4: The Return of Michael Myers 1988,  R)
22
Halloween - Resurrection 2002,  R)
23
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers 1989,  R)
24
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) 1995,  R)
25
Halloween 1978,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments