My Favorite Movies
| playgames18's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hellboy 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Freddy vs. Jason 2003, R) |
|
| 3 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 4 |
The Texas Chainsaw Massacre 1974, R) |
|
| 5 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 6 |
See No Evil 2006, R) |
|
| 7 |
Slither 2006, R) |
|
| 8 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 9 |
Doom 2005, R) |
|
| 10 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 11 |
300 2007, R) |
|
| 12 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 13 |
Resident Evil: Extinction 2007, R) |
|
| 14 |
Halloween 2007, R) |
|
| 15 |
In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale 2008, PG-13) |
|
| 16 |
WWE: D-Generation-X 2006, Unrated) |















