My Favorite Movies
| Playamane's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
ATL 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Roll Bounce 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Friday Night Lights 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Facing the Giants 2006, PG) |
|
| 5 |
Saw II 2005, R) |
|
| 6 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 7 |
Saw III 2006, R) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 13 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 14 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 15 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |















