Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  pjmister's Rating My Rating
1
George of the Jungle 1997,  PG)
George of the Jungle
This is so funny. i think this movie is amzing!!
2
Evolution 2001,  PG-13)
3
Gladiator 2000,  R)
4
The Count of Monte Cristo 2002,  PG-13)
5
The Mask of Zorro 1998,  PG-13)
6
The Patriot 2000,  R)
7
Van Helsing 2004,  PG-13)
8
Tristan & Isolde 2005,  PG-13)
Tristan & Isolde
this film is amazing!! definatly in my top 10
9
Remember the Titans 2000,  PG)
10
You Got Served 2004,  PG-13)
11
Torque 2004,  PG-13)
12
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
13
Meet Joe Black 1998,  PG-13)
14
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
15
A Goofy Movie 1995,  G)
A Goofy Movie
my favourite movie when i was a kid
16
The Lake House 2006,  PG)
17
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
18
Wild Wild West 1999,  PG-13)
19
Forrest Gump 1994,  PG-13)
20
Hellboy 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments