My Favorite Movies
| pjk09's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Pride and Prejudice 2005, PG) |
|
| 6 |
The Covenant 2006, PG-13) |
|
| 7 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 8 |
The Sisterhood of the Traveling Pants 2005, PG) |
|
| 9 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Undiscovered 2005, PG-13) |
|
| 11 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 12 |
Big Fish 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Atonement 2007, R) |
|
| 14 |
Becoming Jane 2007, PG) |














