My Favorite Movies


  pixietattoo1's Rating My Rating
1
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
2
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
3
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
4
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
5
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
6
Pan's Labyrinth 2006,  R)
Pan's Labyrinth
It was fabulous! I definite must see
7
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
8
The Breakfast Club 1985,  R)
9
Grease 1978,  PG)
10
Cry-Baby 1990,  PG-13)
11
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
If I could give it more stars I would!!!!
LURVED IT!
12
Practical Magic 1998,  PG-13)
13
Pretty in Pink 1986,  PG-13)
14
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
15
Legend 1986,  PG)
16
Willow 1988,  PG)
17
What Dreams May Come 1998,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments