My Favorite Movies
| pixiegirl22's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 2 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Bring It On: In It to Win It 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 7 |
Down with Love 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Beauty Shop 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Maid in Manhattan 2002, PG-13) |
|
| 10 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 11 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 12 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 13 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Monster-in-Law 2005, PG-13) |
|
| 15 |
Enough 2002, PG-13) |
|
| 16 |
Drumline 2002, PG-13) |
|
| 17 |
Twitches 2005, Unrated) |
|
| 18 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 19 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 20 |
Are We Done Yet? 2007, PG) |
|
| 21 |
Big Fat Liar 2002, PG) |
|
| 22 |
The Fighting Temptations 2003, PG-13) |
|
| 23 |
Shark Tale 2004, PG) |
|
| 24 |
Jakob the Liar 1999, PG-13) |
|
| 25 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 26 |
My Big Fat Greek Wedding 2002, PG) |
|
| 27 |
Dr. Seuss' Horton Hears a Who! 2008, G) |



























