My Favorite Movies
| pixiechick13's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lizzie McGuire Movie 2003, PG) |
|
| 2 |
Friday the 13th 1980, R) |
|
| 3 |
Shriek if You Know What I Did Last Friday the 13th 2000, R) |
|
| 4 |
Friday the 13th Part 3 1982, R) |
|
| 5 |
Friday the 13th - The Final Chapter 1984, R) |
|
| 6 |
Friday the 13th, Part V - A New Beginning 1985, R) |
|
| 7 |
Friday the 13th Part 2 1981, R) |
|
| 8 |
Friday the 13th, Part VI - Jason Lives 1986, R) |
|
| 9 |
Friday the 13th Part VII - The New Blood 1988, R) |
|
| 10 |
Friday the 13th Part VIII - Jason Takes Manhattan 1989, R) |
|
| 11 |
Friday the 13th - From Crystal Lake to Manhattan 2004, R) |
|
| 12 |
13th Child: Legend of the Jersey Devil 2002, R) |
|
| 13 |
Friday Afternoon (Asr-e-jomeh) 2006, Unrated) |
|
| 14 |
Big Fat Liar 2002, PG) |
|
| 15 |
Mean Girls 2004, PG-13) |















