My Favorite Movies
| pittan's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 3 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 4 |
Grease 1978, PG) |
|
| 5 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 6 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 8 |
Gandhi 1982, PG) |
|
| 9 |
The Sound of Music 1965, G) |
|
| 10 |
E.T. The Extra-Terrestrial 1982, PG) |










