Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  pitsenor2008's Rating My Rating
1
Sex and the City 2008,  R)
Sex and the City
it was so nice grabe utog kay ko!
2
Wag Kang Lilingon ,  Unrated)
3
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
sa ijo ra tana mag global warming!!!!
4
Star Wars: Clone Wars - Volume 2 2005,  G)
5
Star Wars: Clone Wars - Volume 1 2003,  G)
6
Star Wars: The Clone Wars 2008,  PG)
Star Wars: The Clone Wars
wew
7
Star Wars: Revelations 2005,  PG)
Star Wars: Revelations
hmmmmmmmmmmmmm
8
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
yan ang tunay na super stars..........
9
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
wahahahahahahaha
10
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002,  PG)
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
hooooooo
11
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
a walk to other dimentionz...
12
Masahista (The Masseur) 2005,  Unrated)
Masahista (The Masseur)
lami kay ni siya murag ako ug si papa1
13
Chakushin Ari (One Missed Call) 2004,  R)
Chakushin Ari (One Missed Call)
nakakatakot!!!!!!waaaaaaaaa kamukha ko!!!!
14
One Missed Call 2007,  PG-13)
One Missed Call
ihay!!!!!!!!!! tabang nigawas ako true beauty!
15
Saw III 2006,  R)
Saw III
i love sadist!!!!!!!!!!
16
The Texas Chainsaw Massacre - The Next Generation (The Return of the Texas Chainsaw Massacre) 1994,  R)
The Texas Chainsaw Massacre - The Next Generation (The Return of the Texas Chainsaw Massacre)
grabe super thelling!!!!!!!!!
17
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006,  R)
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning
yessssssssssss
18
Snakes on a Plane 2006,  R)
Snakes on a Plane
if i was the girl i'd rather sacrifice my dog for the salvation and to save more lives.
19
Anaconda 1997,  PG-13)
Anaconda
waaaaaaaaa i love snakes........
20
The Wedding Curse (Sukob) 2006,  Unrated)
The Wedding Curse (Sukob)
i love pasukob iste sukob.buhahahahah takot ako.......
21
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
Harry Potter and the Sorcerer's Stone
weeeeeeeeeeeeee
22
J.K. Rowling and the Birth of Harry Potter 2004,  Unrated)
23
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
ka guapo sa ako palalab na si harry.........
24
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
anmg gwapo ni harry!!!!!!!!!!shit ako si dambledore hehehehehe!!!
25
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
Harry Potter and the Chamber of Secrets
well as will as my self lo9ts of secrets hehehehehehehe.........
26
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
X-Men: The Last Stand
gwapa kay ko didto ako si magnito
27
10.5 2004,  Unrated)
10.5
wow buti nalang di nasali ang hous anmin...bwuahahahahahaha
28
Ang Cute Ng Ina Mo 2007,  Unrated)
Ang Cute Ng Ina Mo
i love this movie i can relate my situation on it.....wew

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. pitsenor2008
    pitsenor2008 posted 3 years ago

    laaaaaaaaaaaaaapzzz!