My Favorite Movies


  pinky13miller's Rating My Rating
1
Beaches 1988,  PG-13)
Beaches
loved it
2
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
3
Toolbox Murders 2004,  R)
4
Rush Hour 1998,  PG-13)
5
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
6
Man of the House 2005,  PG-13)
7
Monster House 2006,  PG)
8
The Lake House 2006,  PG)
9
When a Stranger Calls 2006,  PG-13)
When a Stranger Calls
omfg scarey
10
Danielle Steel's a Perfect Stranger 2005,  Unrated)
11
Silent Hill 2006,  R)
Silent Hill
ahhhhhh
12
The Hills Have Eyes 2006,  R)
The Hills Have Eyes
:P
13
Norbit 2007,  PG-13)
14
Get Rich or Die Tryin' 2005,  R)
15
Scream 1996,  R)
16
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
17
A Nightmare on Elm Street 2 - Freddy's Revenge 1985,  R)
18
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
19
American Pie 1999,  R)
American Pie
lol omfg
20
American Pie 2 2001,  R)
21
Ice Age 2002,  PG)
22
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments