My Favorite Movies
| Pinkrox123's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Thunderbirds 2004, PG) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 4 |
Snow White and the Seven Dwarfs 1937, G) |
|
| 5 |
Annie 1981, PG) |
|
| 6 |
Matilda 1996, PG) |
|
| 7 |
Sleeping Beauty 1959, G) |
|
| 8 |
Beauty And The Beast - Belle's Magical World 2003, G) |
|
| 9 |
Cinderella 1950, G) |
|
| 10 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 11 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 12 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 13 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 15 |
She's the Man 2006, PG-13) |















