My Favorite Movies
| pinkpony15's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Radio 2003, PG) |
|
| 2 |
Patch Adams 1998, PG-13) |
|
| 3 |
Simon Birch 1998, PG) |
|
| 4 |
The Pianist 2002, R) |
|
| 5 |
The Holiday 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Coach Carter 2005, PG-13) |
|
| 7 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 8 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 9 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 10 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 12 |
The Man Who Sued God 2001, R) |












