My Favorite Movies
| pinkmaghfi's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 2 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 3 |
High School Musical 3: Senior Year 2008, G) |
|
| 4 |
Hannah Montana: The Movie 2009, G) |
|
| 5 |
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour 2008, G) |
|
| 6 |
The Parent Trap 1998, PG) |
|
| 7 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 8 |
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events 2004, PG) |
|
| 9 |
Good Boy! 2003, PG) |
|
| 10 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 11 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 12 |
New York Minute 2004, PG) |
|
| 13 |
The Challenge 2003, G) |
|
| 14 |
Getting There 2002, G) |
|
| 15 |
Passport To Paris 1999, G) |
|
| 16 |
Billboard Dad 1998, G) |
|
| 17 |
Winning London 2001, G) |
|
| 18 |
Holiday in the Sun 2001, G) |
|
| 19 |
Free Willy 2: The Adventure Home 1995, PG) |
|
| 20 |
That's So Suite Life of Hannah Montana 2007, G) |




















