My Favorite Movies
| pinkluckistar's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 2 |
Chronicling Narnia: The C.S Lewis Story 2005, Unrated) |
|
| 3 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 6 |
The Wizard of Oz 1939, G) |
|
| 7 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 8 |
The Parent Trap 1998, PG) |
|
| 9 |
Two Weeks Notice 2002, PG-13) |
|
| 10 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous 2005, PG-13) |
|
| 12 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 13 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 14 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |














