My Favorite Movies
| pinklaurz's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Blade 1998, R) |
|
| 2 |
Blade II 2002, R) |
|
| 3 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 4 |
The Rocky Horror Picture Show 1975, R) |
|
| 5 |
The Amityville Horror 1979, R) |
|
| 6 |
The Bone Collector 1999, R) |
|
| 7 |
Rambo III 1988, R) |
|
| 8 |
Dirty Sanchez: The Movie 2007, R) |
|
| 9 |
The Tigger Movie 2000, G) |
|
| 10 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 11 |
The Good, the Bad and the Ugly (Il Buono, il Brutto, il Cattivo.) 1966, R) |
|
| 12 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 13 |
Bad Boys 1995, R) |













