Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  pinkiegurl13's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
2
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
3
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
5
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
6
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
7
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 2010,  PG-13)
8
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
9
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
10
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
11
Pretty Woman 1990,  R)
12
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
13
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
14
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
15
The Borrowers 1998,  PG)
16
Twilight 2008,  PG-13)
17
The Matrix 1999,  R)
18
The Matrix Revolutions 2003,  R)
19
The Matrix Reloaded 2003,  R)
20
The Day the Earth Stood Still 2008,  PG-13)
21
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments