My Favorite Movies
| pinkdanyela10's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 3 |
Love Story 1970, PG) |
|
| 4 |
Gone With the Wind 1939, G) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 13 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 14 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 15 |
Casino Royale 2006, PG-13) |
|
| 16 |
American Pie 1999, R) |
















