My Favorite Movies


  1. PinkAnimeGirl
  2. wendy

Cardcaptors The Movie 1&2

  PinkAnimeGirl's Rating My Rating
1
Cardcaptor Sakura - The Movie 2002,  G)
Cardcaptor Sakura - The Movie
seen it love it
2
Cardcaptor Sakura - The Movie 2 - The Sealed Card 2003,  Unrated)
Cardcaptor Sakura - The Movie 2 - The Sealed Card
seen it love it and lee and sakura are ............
3
Cardcaptors - The Movie 2002,  G)
4
Castle in the Sky 1989,  PG)
Castle in the Sky
seen it love it
5
Fushigi Yugi:Mysterious Play Vol 8 2005,  Unrated)
Fushigi Yugi:Mysterious Play Vol 8
seen it n i love
6
Kiki's Delivery Service 1989,  G)
Kiki's Delivery Service
seen it love it
7
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004,  Unrated)
8
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005,  Unrated)
9
Kaze no tani no Naushika (Nausicaa of the Valley of the Wind) (Warriors of the Wind) 1984,  PG)
Kaze no tani no Naushika (Nausicaa of the Valley of the Wind) (Warriors of the Wind)
seen it love it
10
Princess Mononoke (Mononoke-hime) 1999,  PG-13)
Princess Mononoke (Mononoke-hime)
seen it love it
11
Howl's Moving Castle 2005,  PG)
Howl's Moving Castle
seen it love it
12
Spirited Away 2001,  PG)
Spirited Away
seen it love it
13
My Neighbor Totoro 1988,  G)
My Neighbor Totoro
seen it, its good
14
Porco Rosso (Kurenai no buta) 1992,  PG)
Porco Rosso (Kurenai no buta)
seen it love it
15
Rupan sansei: Kariosutoro no shiro (The Castle of Cagliostro) (Lupin III: Castle of Cagliostro) 1979,  G)
Rupan sansei: Kariosutoro no shiro (The Castle of Cagliostro) (Lupin III: Castle of Cagliostro)
seen it love it

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments