My Favorite Movies
| pimpinnx011's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Juice 1992, R) |
|
| 2 |
Getting Played 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Scarface 1983, R) |
|
| 5 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 6 |
ATL 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 8 |
The Messengers 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Dead Silence 2006, R) |
|
| 10 |
TMNT 2007, PG) |
|
| 11 |
Romeo Must Die 2000, R) |
|
| 12 |
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005, Unrated) |
|
| 13 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 14 |
Biggie and Tupac 2002, R) |
|
| 15 |
Poetic Justice 1993, R) |
|
| 16 |
Not Another Teen Movie 2001, R) |
|
| 17 |
Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in The Hood 1996, R) |
|
| 18 |
Grandma's Boy 2006, R) |


















