My Favorite Movies
| pilotF35's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Cool Runnings 1993, PG) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 7 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 8 |
The Bourne Supremacy 2004, PG-13) |
|
| 9 |
The Bourne Ultimatum 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 11 |
Five Fingers 2006, R) |
|
| 12 |
Strange Bedfellows 2004, R) |
|
| 13 |
Top Gun 1986, PG) |












