My Favorite Movies


  phts77's Rating My Rating
1
Dirty Dancing - Havana Nights 2004,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
3
Click 2006,  PG-13)
4
She's the Man 2006,  PG-13)
5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
6
I, Robot 2004,  PG-13)
7
The Notebook 2004,  PG-13)
8
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
9
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
10
50 First Dates 2004,  PG-13)
11
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
12
Shrek 2 2004,  PG)
13
The Pink Panther 2006,  PG)
14
Coach Carter 2005,  PG-13)
15
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004,  PG-13)
16
Mean Girls 2004,  PG-13)
17
Catch Me If You Can 2002,  PG-13)
18
Finding Nemo 2003,  G)
19
Con Air 1997,  R)
20
Shrek 2001,  PG)
21
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
22
Troy 2004,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments