My Favorite Movies


  phoenixblood1's Rating My Rating
1
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
Spider-Man 3
very good film
2
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
3
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
one great film
4
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
5
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
all the films great
6
Fast & Furious 2009,  PG-13)
Fast & Furious
l have to and see this
7
An American Haunting 2006,  PG-13)
8
Are We Done Yet? 2007,  PG)
9
Somewhere in Time 1980,  PG)
10
Are We There Yet? 2003,  PG)
11
The Condemned 2007,  R)
12
The Butterfly Effect 2004,  R)
13
The Butterfly Effect 2 2006,  R)
14
The Fog 2005,  PG-13)
15
Yes Man 2008,  PG-13)
16
Taken 2008,  PG-13)
17
Apocalypto 2006,  R)
18
Mouse Hunt (Mousehunt) 1997,  PG)
19
Marley & Me 2008,  PG)
20
Twilight 2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments