My Favorite Movies


  PHiLDiZAY's Rating My Rating
1
Now You See It... 2005,  G)
2
Cow Belles i ,  G)
3
Peter Pan 2003,  PG)
4
Peter Pan 1953,  G)
5
Wendy Wu: Homecoming Warrior 2006,  PG)
6
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
7
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
8
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
9
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
10
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
11
Discovering the Real World of Harry Potter 2001,  Unrated)
12
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
13
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
14
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
15
Epic Movie 2007,  PG-13)
16
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
17
Shrek 2001,  PG)
18
Shrek 2 2004,  PG)
19
Shrek the Third 2007,  PG)
20
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
21
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
22
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
23
Freedom Writers 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments