My Favorite Movies
Give list a short description
| phantomluv22's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 2 |
The Wedding Date 2005, PG-13) |
|
| 3 |
The Phantom of the Opera 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |
|
| 5 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Batman Forever 1995, PG-13) |
|
| 7 |
The Chronicles of Riddick 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 9 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 10 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 11 |
Sin City 2005, R) |
|
| 12 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 13 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 14 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 15 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 16 |
Monster-in-Law 2005, PG-13) |
|
| 17 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 18 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 19 |
Daredevil 2003, PG-13) |
|
| 20 |
Grease 1978, PG) |
|
| 21 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 22 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 23 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 24 |
Good Luck Chuck 2007, R) |
|
| 25 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 26 |
Spider-Man 2002, PG-13) |


























