My Favorite Movies


  petitmaiden's Rating My Rating
1
The Little Mermaid 1989,  G)
2
Terminator 2: Judgment Day 1991,  R)
3
Back to the Future 1985,  PG)
4
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
5
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
6
Jaws 1975,  PG)
7
Braveheart 1995,  R)
8
Finding Nemo 2003,  G)
9
Anger Management 2003,  PG-13)
10
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments