My Favorite Movies
| peterpaty's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Departed 2006, R) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Crash 2005, R) |
|
| 4 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Inside Man 2006, R) |
|
| 7 |
Eurotrip 2004, R) |
|
| 8 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 9 |
King Arthur 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 12 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 13 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 14 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 15 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 16 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 17 |
The Covenant 2006, PG-13) |

















