My Favorite Movies
| peterpanrox's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Black Sheep 2006, R) |
|
| 2 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 3 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 4 |
Eight Below 2006, PG) |
|
| 5 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 6 |
Cheaper By the Dozen 1950, PG) |
|
| 7 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 8 |
When a Stranger Calls 2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 10 |
The Secret Garden 1993, PG) |
|
| 11 |
Snow Dogs 2002, PG) |
|
| 12 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 13 |
28 Days 2000, PG-13) |
|
| 14 |
Saw II 2005, R) |














