My Favorite Movies
| pennyarcade's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 2 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 3 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 4 |
Constantine 2005, R) |
|
| 5 |
Demystifying the Devil: Biography Marilyn Manson 2000, R) |
|
| 6 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 7 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 8 |
Harold & Kumar Go to White Castle 2004, R) |
|
| 9 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 10 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 11 |
See This Movie 2005, R) |
|
| 12 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |












