My Favorite Movies
| penner06's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Philadelphia 1993, PG-13) |
|
| 2 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 3 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Big 1988, PG) |
|
| 5 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 6 |
The 'Burbs 1989, PG) |
|
| 7 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 9 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 10 |
The Number 23 2007, R) |
|
| 11 |
Tommy Boy 1995, PG-13) |
|
| 12 |
Billy Madison 1995, PG-13) |
|
| 13 |
Mallrats 1995, R) |
|
| 14 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Cruel Intentions 1999, R) |
|
| 16 |
What a Girl Wants 2003, PG) |
|
| 17 |
Mrs. Doubtfire 1993, PG-13) |
|
| 18 |
Ocean's Twelve 2004, PG-13) |
|
| 19 |
The Parent Trap 1998, PG) |
|
| 20 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 21 |
Casper 1995, PG) |
|
| 22 |
Cool Runnings 1993, PG) |
|
| 23 |
Wayne's World 1992, PG-13) |























