My Favorite Movies
| Pearl022's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Life Is Beautiful (La Vita è bella) 1997, PG-13) |
|
| 4 |
Hannibal Rising 2007, R) |
|
| 5 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 8 |
Dead Silence 2006, R) |
|
| 9 |
Face/Off 1997, R) |
|
| 10 |
Man on Fire 2004, R) |
|
| 11 |
Monsters, Inc. 2001, G) |











