Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  peanutgurrrl's Rating My Rating
1
Eragon 2006,  PG)
Eragon
I loved it. you all have to see it.Its the best ever.
2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
3
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
5
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
I loved this movie just like the other two
6
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
7
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
8
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
9
Mean Girls 2004,  PG-13)
10
Pearl Harbor 2001,  PG-13)
Pearl Harbor
I loved it.Espesally Josh Harenett
11
New Port South 1999,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments