My Favorite Movies
Just 10 movies I think you should see. I switch this up all the time.
| peakeabooo's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dan in Real Life 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Ferris Bueller's Day Off 1986, PG) |
|
| 3 |
High Fidelity 2000, R) |
|
| 4 |
Inglourious Basterds 2009, R) |
|
| 5 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 6 |
Rachel Getting Married 2008, R) |
|
| 7 |
Slumdog Millionaire 2008, R) |
|
| 8 |
So I Married an Axe Murderer 1993, PG-13) |
|
| 9 |
Up in the Air 2009, R) |
|
| 10 |
Zombieland 2009, R) |










