My Favorite Movies
| peace2163's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Good Burger 1997, PG) |
|
| 2 |
Eight Legged Freaks 2002, PG-13) |
|
| 3 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 4 |
The Spongebob Squarepants Movie 2004, PG) |
|
| 5 |
Big Fat Liar 2002, PG) |
|
| 6 |
Zoey 101: Spring Break-Up 2006, Unrated) |
|
| 7 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 8 |
Terminator 2: Judgment Day 1991, R) |
|
| 9 |
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003, R) |
|
| 10 |
The Terminator 1984, R) |
|
| 11 |
High School Musical 2 2007, G) |











