My Favorite Movies


  pcohc3m's Rating My Rating
1
A Clockwork Orange 1971,  R)
2
Pan's Labyrinth 2006,  R)
3
21 Grams 2003,  R)
4
Annie Hall 1977,  PG)
5
The Godfather 1972,  R)
6
The Godfather, Part II 1974,  R)
7
Apocalypse Now 1979,  R)
8
The Mist 2007,  R)
9
Pulp Fiction 1994,  R)
10
Dr. Strangelove Or How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb 1964,  PG)
11
Reservoir Dogs 1992,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments