My Favorite Movies


  paulinneseq's Rating My Rating
1
The Shawshank Redemption 1994,  R)
2
Fried Green Tomatoes 1991,  PG-13)
3
The Notebook 2004,  PG-13)
4
Juno 2007,  PG-13)
5
Requiem for a Dream 2000,  R)
6
Sweet November 2001,  PG-13)
7
August Rush 2007,  PG)
8
U2 3D 2007,  G)
9
21 Grams 2003,  R)
10
Australia 2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments