My Favorite Movies
| paulcrutch's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Grease 1978, PG) |
|
| 3 |
Scream 1996, R) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Inside Man 2006, R) |
|
| 6 |
American Pie 1999, R) |
|
| 7 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Saw 2004, R) |
|
| 9 |
Saw II 2005, R) |
|
| 10 |
Scream 3 2000, R) |
|
| 11 |
Hostage 2005, R) |
|
| 12 |
Scream 2 1997, R) |
|
| 13 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |













