My Favorite Movies
| paulatopbabe's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 6 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 7 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Saw III 2006, R) |
|
| 9 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 11 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 12 |
American Pie 1999, R) |
|
| 13 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 14 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 15 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 16 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 17 |
Robots 2005, PG) |
|
| 18 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 19 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |



















