My Favorite Movies


  patthebluecat's Rating My Rating
1
Homeward Bound - The Incredible Journey 1993,  G)
2
Kiki's Delivery Service 1989,  G)
3
Labyrinth 1986,  PG)
4
The Goonies 1985,  PG)
5
Spirited Away 2001,  PG)
6
Howl's Moving Castle 2005,  PG)
7
Finding Nemo 2003,  G)
8
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
Charlie and the Chocolate Factory
LOVE IT!
9
Sleepy Hollow 1999,  R)
10
Mr. Magorium's Wonder Emporium 2007,  G)
11
The Neverending Story 1984,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments