My Favorite Movies
| patches3009's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Good Luck Chuck 2007, R) |
|
| 2 |
Selena 1997, PG) |
|
| 3 |
I Now Pronounce You Chuck and Larry 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Cars 2006, G) |
|
| 5 |
Riding in Cars with Boys 2001, PG-13) |
|
| 6 |
The Deep End of the Ocean 1999, PG-13) |
|
| 7 |
Home Alone 1990, PG) |
|
| 8 |
Home Alone 2: Lost in New York 1992, PG) |
|
| 9 |
Look Who's Talking 1989, PG-13) |
|
| 10 |
Look Who's Talking, Too 1990, PG-13) |
|
| 11 |
Look Who's Talking Now 1990, PG-13) |
|
| 12 |
Twilight 2008, PG-13) |











