My Favorite Movies


  partygurl7399's Rating My Rating
1
Step Up 2006,  PG-13)
2
Get Rich or Die Tryin' 2005,  R)
3
Saw III 2006,  R)
4
The Grudge 2004,  PG-13)
5
The Grudge 2 2006,  PG-13)
6
ATL 2006,  PG-13)
7
Matilda 1996,  PG)
8
Wedding Crashers 2005,  R)
Wedding Crashers
funny,but good
9
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
good and realy funn-a
10
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
good as fuck baby..lol
11
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
Ace Ventura: Pet Detective
funny
12
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
goood movie love it baby...lol
13
Gladiator 2000,  R)
Gladiator
good as f***
14
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
15
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
16
The Notebook 2004,  PG-13)
17
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
18
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
19
A Walk to Remember 2002,  PG)
20
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
21
She's the Man 2006,  PG-13)
22
A Cinderella Story 2004,  PG)
23
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
24
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
good as hell too!
25
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments