Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. parryjan
  2. paro

if u havent seen it ....WATCH IT!!!

  parryjan's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
i have to see this movie!!!
2
Monsters, Inc. 2001,  G)
Monsters, Inc.
i love this MOVIE!!!
3
Ocean's Twelve 2004,  PG-13)
Ocean's Twelve
WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4
Grease 1978,  PG)
Grease
MA FAVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5
Underworld: Evolution 2006,  R)
Underworld: Evolution
good movie > that's if u like the whole blood sucking vampire thing
6
Shark Tale 2004,  PG)
Shark Tale
loved it
7
Saw 2004,  R)
8
X-Men 2000,  PG-13)
9
X2: X-Men United 2003,  PG-13)
10
Blade II 2002,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments