My Favorite Movies
| paprikagirl46's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Inkheart 2008, PG) |
|
| 2 |
The Twilight Saga: New Moon 2009, PG-13) |
|
| 3 |
2012 2009, PG-13) |
|
| 4 |
Angels in the Outfield 1994, PG) |
|
| 5 |
The Seeker: The Dark Is Rising 2007, PG) |
|
| 6 |
Race to Witch Mountain 2009, PG) |
|
| 7 |
Bridge to Terabithia 2007, PG) |
|
| 8 |
Wizards of Waverly Place The Movie 2009, Unrated) |
|
| 9 |
Madeline 1998, PG) |
|
| 10 |
Drake and Josh Go Hollywood 2006, Unrated) |










