My Favorite Movies
| Papparazzi's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 2 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Get Rich or Die Tryin' 2005, R) |
|
| 4 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 5 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 6 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 7 |
The Longest Yard 1974, R) |
|
| 8 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 9 |
Gone in 60 Seconds 1974, PG) |
|
| 10 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 11 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 12 |
Con Air 1997, R) |
|
| 13 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 14 |
The Italian Job 1969, PG) |














