Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  papilepero's Rating My Rating
1
Morirse esta en Hebreo (My Mexican Shivah) 2006,  Unrated)
2
La Suerte está echada 2005,  Unrated)
3
Fica Comigo Esta Noite 2006,  Unrated)
4
Así en el cielo como en la tierra (On Earth as It Is in Heaven) 1995,  Unrated)
5
En Que Trabaja El Muchacho 2007,  Unrated)
6
Mafia en Chicago 2007,  Unrated)
7
Bienvenidos en la Alcoba 2006,  Unrated)
8
Bienvenidos en el Restaurant 2006,  Unrated)
9
Un Rey en La Habana 2005,  Unrated)
10
Asesino En Serio 2004,  Unrated)
11
En la Cama 2005,  Unrated)
12
Zapata: Amor en Rebeldia 2004,  Unrated)
13
Los Terricolas: En Concierto 2004,  Unrated)
14
Sin Pelos En La Lengua 2004,  Unrated)
15
Siempre en Domingo 2001,  Unrated)
16
Seis Dias en la Oscuridad 2003,  Unrated)
17
Escrito en el Destino 2003,  Unrated)
18
Rata Blanca - En Vivo - Estadio Obras 2003,  Unrated)
19
Amor En Concreto 2003,  Unrated)
20
Un Dia En El Paraiso 2004,  Unrated)
21
Nada en la Nevera 1998,  Unrated)
22
Keiko En Peligro 1989,  Unrated)
23
En Busca de un Muro 1974,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments