My Favorite Movies
| Papadopulas's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
Big Fish 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 4 |
Coffee and Cigarettes 2003, R) |
|
| 5 |
Down by Law 1986, R) |
|
| 6 |
Match Point 2005, R) |
|
| 7 |
Man on Fire 2004, R) |
|
| 8 |
Moulin Rouge 1952, Unrated) |
|
| 9 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 10 |
Into the Wild 2007, R) |
|
| 11 |
WALL-E 2008, G) |











