My Favorite Movies
Acction,aventure and comedy.
| paoulberca's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Last Run 2004, R) |
|
| 2 |
Universal Soldier 1992, R) |
|
| 3 |
Universal Soldier - The Return 1999, R) |
|
| 4 |
A Soldier's Daughter Never Cries 1998, R) |
|
| 5 |
3 Ninjas - High Noon on Mega Mountain 1998, PG) |
|
| 6 |
Little Hercules in 3-D 2006, PG) |
|
| 7 |
Thunder in Paradise II 1994, PG) |
|
| 8 |
The Last Samurai 2003, R) |
|
| 9 |
Mission Impossible 2 2000, PG-13) |
|
| 10 |
Space Station 3D 2002, Unrated) |
|
| 11 |
Mission: Impossible III 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Top Gun 1986, PG) |
|
| 13 |
Cool as Ice 1991, PG) |
|
| 14 |
Welcome to Death Row 2001, Unrated) |
|
| 15 |
Da Hip Hop Witch 2000, R) |
|
| 16 |
Betty Blowtorch (And Her Amazing True Life Adventures) 2003, Unrated) |
|
| 17 |
The Helix ... Loaded 2005, R) |
|
| 18 |
The Bros. 2006, R) |
|
| 19 |
Mr. Nanny 1993, PG) |


















